⚮ Hledám…

...zamilovaný pár na zachycení intimity

Do foto-projektu MAKING LOVE, NOT PORN hledám reálný pár, který k sobě navzájem chová hluboké city a souzní s myšlenkou, že fyzické projevy lásky, intimita, v sobě nenesou automaticky punc porn-vulgarity, i když se zobrazují v reálné, autentické, neopracované a odkryté podobě. Pár, který chápe tělesnou intimitu jako fyzické vyvrcholení intimity vnitřní a chtěl by toto pěkné prostřednictvím mého fotoaparátu se mnou zachytit v oslavném foto-cyklu o lásce.

...ženy na nenalíčené portréty

Do foto-projektu MAKE-UP DOESN´T MAKE YOU UP hledám ženy, se kterými rezonuje myšlenka, že krása nespočívá v make-upu. A že není líčením třeba ani nic "podtrhávat", jak nás neustále přesvědčuje marketingová masáž. Že líčení není automatická součást ženského dresscodu, bez které je žena považována za "neupravenou". Poněvadž obličej od přírody, který už jednou máme, není nic neupraveného. Vítám každou ženu, která se přihlásí. Potréty budou vystaveny během tohoto roku (2018) v olomoucké Galerii U Mloka.

...Environmana

Do dlouhodobého projektu ENVIRONMAN hledám muže, který by převzal žezlo po modelu původním. Jedná se o cyklus s podtitulem "příroda - člověk - simplicita". Jakékoliv scenérie z přírody, do nichž je - ani podřazeným ani nadřazeným způsobem - zasazen člověk. Jednoduše, prostě, bez příkras a složitostí. Oslava prostoty. Oslava krásy. Oslava "tady a teď". Projekt poběží roky a ukončí jej velká výstava. Focení probíhá nárazově, nepravidelně, spontánně, dle počasí, teritoriálních příležitostí a časových možností jak modela, tak fotografky. Na oba tedy klade projekt velké nároky.

...pána s dlouhými vlasy

Do dvou foto-projektů hledám muže s delšími vlasy. Jedná se o projekt FÉNIX...rození z vlastního popela. A(nebo) projekt o genderfluiditě, kdy se žena mění v muže. V obou případech lze pojmout motiv jako akt, či s lehkým oděním, dle domluvy. Na věku, tělesných dispozicích, ani zkušenostech nezáleží. Záleží na nadšení, chuti a odhodlání... a zda vzplane tvůrčí jiskra ve vztahu fotograf-model.

art@lapeno.com

+420731410238