fbpx

Hledám

pár na zachycení milenecké intimity

Do foto-projektu MAKING LOVE, NOT PORN hledám reálný pár, který k sobě navzájem chová hluboké city a souzní s myšlenkou, že fyzické projevy lásky či intimity v sobě nenesou automaticky punc porn-vulgarity, i když se zobrazují v reálné, autentické, neopracované a odkryté podobě. Pár, který chápe tělesnou intimitu jako fyzické vyvrcholení intimity vnitřní a nebál by se tohle zachytit v oslavném foto-cyklu o lásce.

Ženy na portréty bez make-upu

Do foto-projektu MAKE-UP DOESN´T MAKE YOU UP hledám ženy, se kterými rezonuje myšlenka, že krása nespočívá v make-upu. Že není líčením třeba ani nic „podtrhávat“, jak nás neustále přesvědčuje marketingová masáž. Že líčení není automatická součást ženského dresscodu, bez které je žena považována za „neupravenou“. Poněvadž obličej od přírody, který už jednou máme, není nic neupraveného. Vítám naprosto každou ženu a dívku, která se přihlásí.

2 osoby s dlouhými vlasy:
1 žena + 1 muž

Hledám jednu ženu a jednoho muže – oba s dlouhými vlasy. Obě postaví ztvární dohromady genderfluiditu, tedy neohraničené přelévání genderů muž – žena. Součástí fotocyklu bude alespoň částečná nahota. Myšlenkou tohoto setu je vnímání člověka jako komplexní bytosti, nikoliv karikatur svázaných genderovými stereotypi.

Kohokoliv na umělecké akty

Permanentně přijímám zájemce jakéhokoliv zjevu, věku (18+) a pohlaví na fotografování nepokryteckých aktů. Ke každému přistupuji individuálně.

Muže se zrzavým vlasem

Do foto-projektu o fénixovi a jeho znovuzrození z vlastního popela hledám muže se zrzavými vlasy (příp. vousy). Jedná se o focení aktu.

Zralý pár (60+) na focení v moravských krojích

Na netradiční focení v tradičním oděvu hledám minimálně dvě osoby. Pohlaví není rozhodující. Ideálně starší ročníky, 60 a více let. Moravské kroje pojmeme trochu blíznivě a součástí focení bude také nahota.

art@lapeno.com

+420731410238

Prohlídněte si fotky

Umělecký portrét, rodina, párová intimita, upřímný akt, kytičky z vaší zahrady, eventy, atmosférický prodkut, webové fotky na míru.

Portfolio
Copy link
Powered by Social Snap