fbpx

Unikátní fotomateriály pro konkrétní weby

Nenechte se zlákat pohodlností fotobank a sáhněte po obrázcích na míru. Konkrétní fotky pro váš konkrétní web. Ve fotobankách sice získáte zdánlivě relevantní fotografie během pár kliků. Je to ale skutečně to pravé *kokosové* (*dosaď dle oblíbené chuti :))? Dnes už každý bezpečně pozná, že jste si zkrátili cestu skrz virtuální fotosběrny plné odosobnělých hromad anonymních záběrů.

Webové fotografie vytvořené specielně pro vás vyjádří přesně tu vaši message, kterou chcete světu říct. Dodají  vašemu webu kýženou atmosféru, dokonale se sladí s textovým obsahem. Nenajdete je stokrát se opakující na dalších webech. Budou lidské a skutečně vztažené na předmět Vaší prezentace. Budou prostě vaše.

Fotky pro web nadšené jógínky | Casnajogu.cz

Bára žije pěkný venkovský život. K její spokojenosti jí dopomohla také jóga. Ta Báru uchvátila natolik, že se rozhodla předávat její přínosy dalším lidem, a tak se stala jógínkou instruktorkou. Vzala to vážně a zodpovědně a hned ze začátku se vrhla do vytváření webové stránky, na které se zájemci o jógu dozví zajímavé informace, a na které především najdou přehled kurzů a budou se moci objednat.

Fotografie, které jsme spolu vytvořily, prochází celým webem. Tonalita a celkový charakter koresponduje se zbytkem grafické úpravy a stylem webu. Bára si přála jemnost, přírodního ducha. Jógové prky jsme propojily s florálními motivy. Fotky jsou vždy upraveny v návaznosti na text, aby se jedno s druhým doplňovalo. Obrázky jsme zvládly v jeden den. (Nafotit. Úprava už je jiná písnička.) A figuruje na nich mimo jiné sama Bára! Fotografie jsme použily i na dárkové poukazy.

Fotky pro web seriózního a sympatického advokáta | DanielGrimm.cz

Daniel je nejen spolehlivý a kvalitní advokát, ale také charakterní člověk, který neustále prahne po zlepšení sám sebe i světa. Na své webové stránce nabízí široké veřejnosti advokátní služby a poradenství. Pro fotoobsah jsme spolu zvolili střídmý, seriózní, ovšem neagresivní tón. Protože Daniel chce být Vašim rádcem a spojencem. Protože je zde nutný důraz, ale i laskavost.

Fotografie jsou decentní, střídmě barevné a všechny potažené velice jemným proužkovým vzorem. Na fotkách figuruje především sám Daniel, který si umí ze sebe taky tropit skvělé žerty. Fotky jeho medailonku totiž malinko připomínají vězeňské portréty. Fotoobsah koresponduje s image celého webu, který je minimaistický a důstojný, avšak klienta nezastraší chladným distancem.

Fotky pro web tradičního truhláře | RezarstviHrabal.cz

„Mladý starousedlík“ Ondřej žije i pracuje na vesnici. Tam je jeho srdce i pracovna, žena a dvě kozy. Ondra tíhl k řemeslu odjakživa. Miluje dřevo, práce mu jde od ruky a své celomasivní výrobky navíc zpracovává jen tradičním způsobem, bez šroubů a vrutů. Svou vášeň, způsob práce a hlavně výrobky představuje zájemcům na svém webu, do kterého jsme spolu nafotili také ilustrativní snímky.

Jako vždy jsme úzce spolupracovali na webu, fotografiích a textech, aby vše dohromady vytvořilo jednotný charakter. Hlavním cílem bylo představit zájemcům o kvalitní dřevěný nábytek Ondřejovu autenticitu, lásku k přírodě, řemeslný um a oddanost své práci. To vše na mě v jeho malém království dýchlo okamžitě a fotilo se jedna radost.

 

Copy link
Powered by Social Snap