fbpx

Fotoslužby

Fotografické služby v oblastech

portrét

rodina / pár

akt

příroda / zahrada

eventy

atmosférický produkt

webový fotoobsah

 

Ceny individuální.

Fotografický styl

Fotografuji autentickou realitu. Nezříkám se její brutální syrovosti, ani poetiky.

Mým cílem není prvoplánová líbivost. Neorientuji se podle trendů. Nefotím v ateliéru. Využívám různorodé interiéry a exteriéry, od obyčejného bytu až po průmyslové haly. Přírodu téměř kdekoliv. Využívám přirozené i umělé světlo daného prostoru, žádné dosvícování. Nepraktikuji glamour retuš či úpravu tělesných proporcí, protože nesdílím tuto filosofii „vylepšování“. Vyhýbám se afektovanosti

Prosím prohlédněte si moji tvorbu a zjistěte, jestli vás oslovuje tento styl fotek. Vždy se budu snažit co nejhlouběji proniknout do vašich potřeb. Vy se naproti tomu odevzdáváte mému uměleckému vědomí a svědomí, které není úprosné. 

 

P

O

R

T

R

É

T

Umělecký Portrét

 
 

 

Můžete mít sterilní pasovou fotku, nebo kamarádské fotopokusy z hospody anebo… pojďme otisknout Vaši osobnost nějak zajímavě.

V kreativním portrétu promítneme vaše srdcové téma či zálibu. Nebo můžeme váš kreativní portrét zasadit do geometrických, abstraktních či florálních motivů. Další varianta je vrstvený portrét, (viz obrázek vlevo), který je složen z mnoha záběrů Vašeho obličeje.

Klidně přijdťe i s vlastním nápadem. : )

Rodina / Pár / Láska

 

Od kolika lidí začíná rodina? V prvé řadě mám rád sám sebe a důvěruju si. A i když se ke mně přidá byť jen jediná osoba, můžeme být rodina.

Zamilovaný pár, matka se synem, otec s dcerou, páníček se 4 psy nebo celá desetičlenná famílie

Jako prostor přichází v úvahu téměř cokoliv, les, vlastní zahrada, město, taky sídliště, industrial, nebo třeba vaše vlatní domácnost. Autenticita je největší krása.

Nejlépe polapím váš naturel ve vašem přirozeném teritoriu, během vašeho běžného chování. Čím víc mě vpustíte do vašeho reálného prožívání, tím bude výsledek hodnotnější.

R

O

D

I

N

A

 

A

K

T

Akt

 

Nahota ve své kráse bez příkras. Pojďme prozkoumat svět za oblečením, za maskami. Podívejte se do sebe skrz své tělo. Forma a nitro se spájí v jedno.

Upřímná fotografie aktu.

AktPříroda / Květiny / Zahrada

 

Milujete přírodu? Svěžest a zároveň sílu rostlin… bohatý kolorit květin, jejich tvary a krásu? Pečujete o vlastní zahrádku, ať už zelnou či okrasnou, a jste hrdí na své pěstitelské úspěchy? 

Co takhle je vyfotografovat a ozdobit si obrázkami svých vlastních květin i svůj domov uvnitř? Nebo s nimi zkrášlit zdi vašich nejbližších?

Fascinovaná magií přírody si vezmu vaši zahradu pod lupu a nafotím ji. Těšte se na širší pohledy i detailní záběry. Možná si teprve pak uvědomíte, jak nádherné to u sebe máte

P

Ř

Í

R

O

D

A

E

V

E

N

T

Y

Eventy

 

Prostě všecko, kde je kopec lidí. Takzvaný chumel. : ) Setkní s přáteli; oslava; rodinné veselice; loučení s domorodci; pokud vás globalizace zavála do jiné země; slet čarodějnic : ),  veřejné události, demonstrace, dětský tábor, jógový festival, akce všeho druhu

Fotím přirozené dění, ideálně, když objekt hledáčku nemá ani páru. Strojeným situacím moc neholduji.

Atmosférický produkt

 

Sterilní produktové fotografie na čistém bílém pozadí mají své nutné místo. A co k tomuto základu přidat i trochu dobrodružství a představit svůj produkt netradičně?

Ve světě, který reaguje hlavně na storytelling, povězte o Vašich produktech či službě příběh. Dostaňte své zákazníky, už při fázi seznamování s vašim produktem, do jiných světů.

Prezentujte svou nabídku atmosférickou / tematickou produktovou fotografií. Fotím-li produkt, hledejte mě v terénu, určitě ne v ateliéru.

P

R

O

D

U

K

T

W

E

B

Webový fotoobsah

 

Obrázky z fotobank každý pozná a nikoho to nebere. Jsou neosobní a často také neadekvátní nebo irelevantní.

Pojďme radši dát vašemu webu nebo socnetům šmrnc osobitým obrazovým konceptem… vlastním fotovizuálem.. fotkami, které budou opravdu o vašem podniku.

Dárkový Poukaz

Komu by neudělalo radost focení zadáčo? 

Skvělý dárek pro kohokoliv z rodiny, pro kamarády nebo vhodná pozornost pro oficiálnější případy. 

Poukaz můžete využít na jakékoliv služby z nabídky. Splatný je v celé cenové výši 5 dní po závazném doručení poukazu mailem.

V

O

U

CH

E

R

Nezávazná poptávka

 

 

Copy link
Powered by Social Snap