Služby & Ceník

Fotografické služby v oblastech

portrét

rodina / pár

akt

příroda / zahrada

eventy

atmosférický produkt

webový fotoobsah

V každé z těchto kategorií je základní cenový balíček s konkrétním počtem fotografií a cenou.

Pokud chcete méně či více fotek nebo balíček napasovat Vašim potřebám, můžeme ho přizpůsobit. Na všem se dá domluvit.   

Fotografický styl

Fotografuji autentickou realitu. Buď zdůrazňuji její brutální syrovost, nebo ji otvírám ze snové perspektivy.

Mým cílem (ani v komerční fotografii) není prvoplánová líbivost. Neorientuji se podle trendů. Nefotím v ateliéru. Využívám různorodé interiéry a exteriéry, od obyčejného bytu až po průmyslové haly. Přírodu téměř kdekoliv. Jakýkoliv adekvátní prostor. Využívám přirozené světlo, případně takové umělé, které se nachází v daném prostředí. Nepraktikuji glamour retuš či úpravu tělesných proporcí, protože nesdílím tuto filosofii „vylepšování“. Dle  účelu fotím buď dokumentárním stylem nebo naopak koncepčně. Ve všech případech se vyhýbám afektovanosti

Prosím prohlédněte si moji tvorbu a zjistěte, jestli vás oslovuje tento styl fotek. Vždy se budu snažit co nejhlouběji proniknout do vašich potřeb. Vy se naproti tomu odevzdáváte mému uměleckému vědomí a svědomí, které není úprosné. 

 

P

O

R

T

R

É

T

Balíček Umělecký Portrét

3 ks | 950 Kč

 

Můžete mít sterilní pasovou fotku, nebo kamarádské fotopokusy z hospody anebo… pojďme otisknout Vaši osobnost nějak zajímavě.

V uměleckém portrétu můžeme promítnout vaše srdcové téma či zálibu. Nebo můžeme váš kreativní portrét zasadit do geometrických, abstraktních či florálních motivů. Třetí varianta je vrstvený portrét, (viz obrázek vlevo), který je složen z mnoha záběrů Vašeho obličeje.

Klidně přijdťe i s vlastním nápadem. : )

Balíček Rodina/Pár

10 ks | 2450 Kč

Od kolika lidí začíná rodina? V prvé řadě mám rád sám sebe a důvěruju si. A i když se ke mně přidá byť jen jediná osoba, můžeme být rodina.

Když fotím rodinu, fotím zamilovaný pár, matku se synem, otce s dcerou, páníčka se 4 psy nebo celou desetičlenou (lidskou) smečku

Jako prostor přichází v úvahu téměř cokoliv, les, vlastní zahrada, město, taky sídliště, industrial, nebo třeba vaše vlatní domácnost, která fotkám zaručí nejevětší autenticitu.

Nejlépe polapím váš naturel ve vašem přirozeném teritoriu, během vašeho běžného chování. Čím víc mě v pustíte do vašeho reálného prožívání, tím bude výsledek hodnotnější.

R

O

D

I

N

A

 

A

K

T

Balíček Akt

6 ks | 1700 Kč

Nahota ve své kráse bez příkras. Pojďme prozkoumat svět za oblečením. Podívejte se do sebe skrz své tělo. Forma a nitro se spájí v jedno.

Upřímná fotografie aktu. Nebudeme si v ní lhát.

Balíček Zahrada

10 ks | 1500 Kč

Milujete přírodu? Svěžest a zároveň sílu rostlin… bohatý kolorit květin, jejich tvary a krásu? Pečujete o vlastní zahrádku, ať už zelnou či okrasnou, a jste hrdí na své pěstitelské úspěchy? 

Co takhle je vyfotografovat a ozdobit si obrázkami svých vlastních květin i svůj domov uvnitř? Nebo s nimi zkrášlit zdi vašich nejbližších?

Fascinovaná a zamilovaná do magie přírody si vezmu vaši zahradu pod lupu a nafotím ji. Těšte se na širší pohledy i detailní záběry. Možná si teprve pak uvědomíte, jak nádherné to u sebe máte

P

Ř

Í

R

O

D

A

E

V

E

N

T

Y

Balíček Eventy

30 ks | 7400 Kč

Prostě všecko, kde je kopec lidí. Takzvaný chumel. : ) Setkní s přáteli; oslava; rodinné veselice; loučení s domorodci; pokud vás globalizace zavála do jiné země; slet čarodějnic : ),  veřejné události, demonstrace, dětský tábor, jógový festival, akce všeho druhu

Fotím přirozené dění, ideálně, když objekt hledáčku nemá ani páru. Strojeným situacím moc neholduji.

Balíček atmosférický produkt

ks | cena – indivinduálně

Sterilní produktové fotografie na čistém bílém pozadí mají své nutné místo. A co k tomuto základu přidat i trochu dobrodružství a představit svůj produkt netradičně?

Ve světě, který reaguje hlavně na storytelling, povězte o Vašich produktech či službě příběh. Dostaňte své zákazníky, už při fázi seznamování s vašim produktem, do jiných světů.

Prezentujte svou nabídku atmosférickou / tematickou produktovou fotografií. Fotím-li produkt, hledejte mě v terénu, určitě ne v ateliéru.

P

R

O

D

U

K

T

W

E

B

Balíček Webový fotoobsah

Ks | Cena – Individuálně

Obrázky z fotobank každý pozná a nikoho to nebere. Jsou neosobní a často také neadekvátní nebo irelevantní.

Pojďme radši dát vašemu webu nebo socnetům šmrnc osobitým obrazovým konceptem… vlastním fotovizuálem.. fotkami, které budou opravdu o vašem podniku.

Dárkový Poukaz

Komu by neudělalo radost focení zadáčo? 

Skvělý dárek pro kohokoliv z rodiny, pro kamarády nebo vhodná pozornost pro oficiálnější případy. 

Poukaz můžete využít na jakékoliv služby z nabídky. Splatný je v celé cenové výši 5 dní po závazném doručení poukazu mailem.

V

O

U

CH

E

R

Nezávazná poptávka

 

 

Copy link
Powered by Social Snap